?

Log in

No account? Create an account

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*

Rating position

Name:
m_a_d_m_a_x
Birthdate:
1 July
Location:
External Services:
Посилання до карти передбачуваних до відвідування та вже відвіданих і опублікованих місць.
-----------
Ссылка на карту предполагаемых к посещению, уже посещенных и опубликованных мест.

Передмова/предисловие.

З січня 2019 року проект перейшов суто на українську мову, коли буде створений окремий сайт, швидше за все добаяться ще пара мов. Так як всім займаюся я сам, а моя мова постійного спілкування російська - в українському перекладі можуть бути присуті помилки. Якщо Ви помітили такі, напишіть мені в особистому повідомленні і я по можливості оперативно виправлю їх.

У большінасте випадків в проекті використовуються оригінальні фотографії, але в статті можуть потрапити Ваші фотографії з різних інтернет-ресурсів, без вказівки авторства, заздалегідь приношу свої вибачення і прошу дозволу на їх використання. Як правило ми вказуємо ресурс звідки були взяті матеріали (текстового або образотворчого змісту). Але, якщо Ви виявили фотографію зроблену Вами, але без посилання на Вас або Ваш рессурса, напишіть мені, і я оперативно вкажу Ваше авторство, Ваш ресурс або приберу їх зі статті.


Власне, про проект/Собственно, о проекте:

Проект "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина." не є комерційним. Його запущено для збереження інформації про архітектурні пам'ятки, документальної фото-фіксації того, що найчастіше знаходяться на межі зникнення. Так само в ньому висвітлюються відновлювані і відновлені пам'ятники архітектури, культові будови та інші історичні пам'ятки, що знаходяться на території України.


Кожен з нас повинен знати та пам'ятати красу та історію нашої країни, будь то руїни фортеці або відновлений замок, стародавня дерев'яна церква або кам'яний костел, залишки синагоги або руйнующийся палац. Це все, наша історія, до якої державі поки немає ні справи, ні коштів, немає поки що і філантропів - меценатів серед "еліти", і тільки кошти громад і подорожуючих підтримують більшість цих об'єктів від повного занепаду. Об'єкти які фотографуються, частіше за все є зникаючими та тими, що руйнуються, тому фотографія, це єдине, що може відобразити їх для можливої ​​подальшої відновлювальної роботи і нашої з Вами пам'яті ...


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Monobank, 5375 4141 0522 0577, одержувач - Наталья Рітус. Також відкрит гаманец на PayPal на адресі madmax@studioavtv.com.ua.

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина”.Ну как то так =)

Categories

история, образование, общество, политика, происшествия, религия, искусство, кино, литература, музыка, природа, путешествия, медицина, дача, дизайн, эзотерика, семья, компьютеры, производство, техника, россия, отношения, лытдыбр, напитки, архитектура, праздники, птицы, беларусь

Rating position

Statistics