m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Карпати (Чинадійово). Палац Шенборнів. 2020.

Цього разу, проїжджаючи Чинадійово, ми спробували заскочити як і прошлого разу, з наскоку, до палацу. Але грізний охоронець нас не пустив на бусі наверх. Наближалась злива, тому не ризикуючи попасти під неї ми підняли нашого птаха у небо. Оглянувши з неба палац і відзнявши декілька кадрів зрозуміли, що все поки що з палацом непогано і можна не лізти на гору до нього та підзнімкувати його з землі. На деяких кадрах ми прибрали блакитний дах, бо він дуже шкодил сприйманню фотографій...

статтю про попереднє відвідування дивимось тут ===>>>


360º панорама. Для перегляду в повноекранному режимі, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360citiesстаттю про попереднє відвідування дивимось тут ===>>>


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.


Підписуйтесь на сторінки проекту на:

Patreon
Twitter
Telegram
Instagram


Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Закарпаття, палац, погляд з небес
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments