m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Квасово. Замок. Ревізійне відвідування 2020.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...У нашому ревізійному відвідуванні Квасівського замку восени 2020 року, нас несподівано порадувала частково розчищена територія. Місцеві жителі навели порядок у фактично єдиною можливою до огляду на сьогоднішній день стіни цієї трикутної в плані пам'ятки, частково території західної сени і внутрішнього периметра замку.


360º панорама. Для перегляду в повноекранному режимі, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities


Верхом доглянутості та розчищення було б підстригання (хоча б трохи нижче урізу замкових стін) і прополка дерев і рослинності з інших двох сторін (тим більше що до розчистити західну взагалі не проблема), але будемо сподіватися що це попереду, так як є надія що замком, таки зайнялися.

Роботи тут ще неміряно. Це і зміцнення північної стіни, і зміцнення східного кута, і розчищення руїн круглої західної вежі, і розчищення колодязя. Адже замок, як стверджує зламана і розірвана табличка - один із найдавніших кам'яних споруд Закарпаття ...
Фотозвіт надаємо до Вашому огляду ...


360º панорама. Для перегляду в повноекранному режимі, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360citiesстаття про історию замка та наше попереднє відвідування, тут ======>Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.


Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: abandoned, Закарпаття, Закарпатье, замок, руина, руїна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments