m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Городенка. Церква Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. 1743—1769. Ревізія 2020.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Раніше, у 2016 році, ми вже відвідували Городенку та цю церкву. Це ще одна з святинь Івано-Франківщини, якою збиралась опікуватись ̶польська бізнес-вумен Домініка Кульчик, но щось не сталось, як з церквою в Михалче. Коли ми були в містечку йшов процес ремонту даху монастирських приміщень. В середині поки що ми не побачили якоїсь то активності по відновленню. Якщо хто має білше інформації - просимо додавати у каментарах.


360º панорама. Для перегляду в повноекранному режимі, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities


і декілька кадрів з середини...статтю про попереднє відвідування у 2017 році дивимось:
Частина 1 ====>
Частина 2 ====>

А ось і відгук на наше прохання про додання інформації від нашого читача Vasyl Kutsyk:
...Насправді відновлення комплексу відбувається волонтерами та пожертвами від жителів міста.
Після створення платформи https://www.pokutia.com/, група волонтерів поспілкувалася з професоналами, які наголосили на аварійному стані будівель. Тому було організовано роботи по усуненю аварійного стану. Весь процес висвітлюється на фейсбук сторінці проєкту - https://www.facebook.com/kostelhorodenka, щоб люди бачили як просуваються роботи, та підтримували проект, так як власних коштів на такий маштаб робіт у волонтерів не має.
Після початку робіт суспільство почало активно підтримувати проєкт і як результат вдалося перекрити половину монастиря, та провести "ямковий" на даху церкви.
Є ціль провести повноцінну реставрацію, але для цього потрібно ще дуже багато зробити.
Команда волонтерів, починає подаватися на українські та міжнародні гранти, для того щоб отримати потрібні кошти....Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Івано-Франківщина, костел, погляд з землі, погляд з небес, храм, церква
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment