m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Червоногруд (Червоноград, Червоне, Нирків). Руїни палацу (замку) та церкви. Ревізія 2020.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...В рамках осінньої експедиція 2020 нами було відвідано урочище Червоне, поблизу села Нирків Заліщенского району Тернопільщини.
Це були вже треті відвідини даної пам'ятки. На жаль, доводиться констатувати, ситуація тут поки не має тенденції до поліпшення =(.
Охочі подивитися останки палацу на місці замку, руїни церкви і відпочити в тіні у Джуринського водоспаду нещадно оквитковуються, а на що витрачаються ці гроші - відомо напевно тільки «хазяїну» шлагбаума.
Територія все така ж таки не доглянута, завали не розчищені, протиаварійний захист ніде не встановлен ​​- доступ відкритий кому хочеш на обох руїнах. Про консерваційну роботу можна взагалі не говорити. Загалом - видовище непривабливе і неприємне ...попередні публікації
замок та палац:
http://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/139559.html
http://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/314060.html

церква:
https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/336182.htmlЯкщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Тернопілля, замок, костел, палац, погляд з небес, руїни, храм, церква
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments