m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Київ. Софійський собор. В пошуках системної камери. Перший поверх. Part 3...

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...

Початок тут ===>
і тут ===>,а ми продовжуємо нашу мандрівку першим поверхом Софії Київської...
Аппаратом ми залишилися дуже задоволені, він показав себе на всі 100 відсотків і ми планували його придбання вже на весняну експедицію. Потужний стаб спокійно тримає до пари секунд картинку, чіпкий і дуже швидкий автофокус, легкий і досить компактний тандем тушки та лінзи, тим більше що буквально через місяц вийшла нова ревізія цієї камери mkIII, з ще більш вразивими показниками та можливостями. Но, прийшов COVID з карантином, експедиція була скасована і придбання відкладено. Нажаль, фактично в мінулому місяці, Olympus - фірма виробник цього класного девайса припинила своє існування, і ми знов в пошуку основного робочого інструмента...


Нагадую, подорож храмом була відзнята на шикарний фотоаппарат фірми Olympus OM-D E-M1 mkII, наданий нам на тест фотомагазином Paparazzi в місті Києві (https://www.paparazzi-pro.com/paparazzi-test-drive), в рамках пошуку нового основного інструменту для проекту.Попереду нас чекає велике продовження прогулянки другим поверхом. Але це буде трохи ближче до осені, а поки можете ще раз перегорнути кадри з прогулянки по першому поверху:

Частина 1
Частина 2Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Київ, Київщина, заповідник, розписи, собор, фрески
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment