m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Київ. Софійський собор. В пошуках системної камери. Перший поверх. Part 1...

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...

З початку трошки тексту.
З кінця минулого року ми знаходимось в пошуку нової системної та тревел камер. Було перелопачено багато матеріалу і передивлено відео. Потрібна камера якою було б зручно знімати з рук в доволі важких умовах поганого світла, чи зовсім з його відсутністю, з дуже гарною стабілізацією та чіпким автофокусом, ну і з не кінським цінником. Все це на той час, а це кінець минулого року з'єдналось в молодший флагманский камері Олімпуса - OM-D E-M1 mkII. Почались пошуки самого гаджета для випробування. І ось, інфа, фотомагазин Paparazzi в Києві, пропонує послугу тестдрайва цих, і не тільки камер. Сперше ми взяли на тест маленьку тревел камеру від Соні, так як Олімпус був кимось занятий, потім був Новий рік, з його доооовгими вихідними, і ... настав час нашого чеку OM-D E-M1 mkII.
Що знімати в місти, аби повторити умови нашої роботи в мандрівках-відрядженнях. По перше подумалось про Кирилівську церкву, але згадалось, що ми пару років тому знімкували в Софії Київській, та не відправцювали її повністю. Відзнявши перший поверх, якось випустили з зору другий, від слова зовсім. Вирішено - ломимось в заповідник. Підготували ліста від проекту, взяли тестову камеру, приїхали на Софійську площу, пройшли до будівлі дирекції, попросились до прес-служби і ... нам сказали, шо розглянуть наше звернення на зйомку. Такого облому ми не чекали. Камера на тесті усього на пару днів, а бюрократія так швидко працювати в нашій країні не вміє...
Но вихід знайшовся. З недавнього часу Національний заповідник виріший йти в ногу з усім світом та дозволив фільмування непрофісійними камерами, без штатива та без спалаху.
Оу, це ж як раз наш вариянт! Та й сам OM-D E-M1 з кітовим об'єктивом має маленький розмір і дуже схож на простеньку фотокамеру. Домовляємось з прес-службою на вхід і починаем наш тест.
Частина друга буде тут ===>Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Київ, Київщина, заповідник, розписи, собор, фрески
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments