m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Готується до видання книга по Сокальщині...

Вже зовсім скоро вийде книга, путівник по північній частині Львівщини - Сокальскому району, у створенні якої проект приймав безпосередню участь. Ми були запрошені для зйомки фотографій,які будут ілюструвати пам'ятки цей частини нашої Держави. І так -


Сокальщина запрошує
Ziemia Sokalska zaprasza
Welcome to Sokal district
ברוכים הבאים לאזור סוקאל
З ВИСОТИ СОКОЛИНОГО ЛЕТУ…
Анотація

Історія Сокальщини з давніх-давен вплетена у тло історичних та культурних процесів у Східній та Центральній Європі: свідчення цього знаходимо в археологічних знахідках та пам’ятках архітектури, на які ця територія надзвичайно щедра. Утім, події, найкращою ілюстрацією до яких є історії сіл та містечок, — це лише канва до пізнання й розуміння різнобарвної, наче писанка, сокальської землі.

Пам’ятки сакрального мистецтва, зникомі та збережені традиції і промисли, видатні земляки, дивовижі туристичні атракції, заповідники та унікальний рослинний світ — ось доволі неповний перелік того, про що йдеться у цій, на перший погляд, строкатій книжці. Однак це видання — не ґрунтовний історичний нарис чи фотоальбом, а радше дороговказ для тих, хто намагається охопити неохопне і, зацікавившись «соколиним» краєм, здійснюватиме самостійні студії та дослідження.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments