m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Ізяслав. Палац князів Сангушків. 2019. Ревізійна поїздка.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Про палац проект розповідав раніше, після відвідувань у 2013 та 2016 роках. Ця поїздка була ревізійною по всім об'єктам Ізяслава. Не минули ми і сам палац... Палацова територія прибрана, про що ми знали з посилань на толоки та фотографій з них. І це дуже гарно. Але, прибирання, це не фіксація руїн, та не іх реставрація. Місто, яке з багатьма своїми пам'ятками мало би стати родзинкою для мандривників, не сильно дбає про свою історию та туристів. І ось це вже, не дуже гарно... А ми продовжуємо фіксувати, полетіли...


360º панорами. Для перегляду у весь екран, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities для перегляду панорами в повноекранному режимі.

Heritage. Izyaslav. Prince Palace Sangushky.Heritage. Izyaslav. Prince Palace Sangushky. Inside.Heritage. Izyaslav. Palace Sangushky.

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))
Tags: Хмельниччина, палац, руїна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment