?

Log in

No account? Create an account

m_a_d_m_a_x

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*


Previous Entry Share Next Entry
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Ізяслав. Католицька церква Іоанна Хрестителя. Ревізійне відвідування та погляд з небес.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Ця поїздка в Ізяслав була суто ревізійною та дозйомочною. Було відзнято з неба старозаславський палац, про який ми розповілі в попередній статті, дознято з неба церкву Іоанна Хрестителя, заново відзнято так званий "новий" палац, палац князів Сангушків, та зроблені коптерні панорами з пряв'язкою до об'єктів. Погода нас не балувала, було дуже вітряно та постійно норовив початися дощик. Отже, церква Іоанна Хрестителя, поїхали...

360º панорама. Для перегляду у весь екран, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities для перегляду панорами в повноекранному режимі.

Heritage. Izyaslav. St. John Cathedral.


декілька ілюстраційних кадрів з землі, як воно було в 2013 та зараз, та після того як, нечисленна група небайдужих людей почала методично наводити порядок навколо і всередині церкви...

вхід до церкви зараз

а так було
бічни проходи під дзвіницею
всередені
работи по прибиранню ще дуже багато...

це і завали в захристі...


і більш ніж метровий шар обвалених склепінь...


радує те, що ще є небайдужі, і в них є сили і бажання робити так, як повинно бути...


попередня стаття про церкву знаходиться тут =====>


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки . Спадщина".


Технічний партнер весняної експедиції 2019 року:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))


  • 1

Ізяслав. Католицька церква Іоанна Хрестителя. Ревізій

Пользователь rudy_ogon сослался на вашу запись в своей записи «Ізяслав. Католицька церква Іоанна Хрестителя. Ревізійне відвідування та погляд з небес» в контексте: [...] ькі Архітектурні Пам'ятки . Спадщина". https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/543439.html [...]

там впершу чергу треба робити дах, закріпити все.
а потім вже "прибирати" бо повбиває останніх небайдужих...
а взагалі-то жах та сором.
убогі люди.

поперше тре робити дослідження грунтів та всієї конструкції, і тільки потім щось робити з дахом, бо стіни можуть просто не витримати новий...

цікава була б вартість руконструкції-відновлення.
та наявність людей які б могли це зробити - сьогодні дивився відео про містечко біля польського кордону так мер розповідає що в місті просто працювати нікому.

Кадри, які б могли це зробити ще пока є, але їх стає все менше, помирають, відїзжають. Профессію викреслили з переліку - більше в вишах її нема. Ось зараз це питання підняли самі реставратори - https://www.facebook.com/groups/saveheritage/.
А на прикордонні, всі хто може працювати вже працюют за кордоном, а інші челнокують туди-сюди - тому й нема кому працювати.

Edited at 2019-05-23 10:34 am (UTC)

  • 1