?

Log in

No account? Create an account

m_a_d_m_a_x

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*


Previous Entry Share Next Entry
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Райгородок. Садиба Мазаракі. Інспекційне відвідування.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Раніше ми розповідали про цю цікаву пам'ятку, яка знаходіться на грані руйнації.
Стаття про ті відвидини знаходиться тут.
Почувши чутки, що начебто її продали якомусь частному інвестору, який с захопленням зібрався її відновити, ми заїхали до неї.к и передбачалось, ніхто пам'яткою не опікується, вона продовжує руйнуватись - але зміни є. До будівлі з двох сторін заднього фасаду прибудован мурований паркан, через верхи якого проглядається новозбудованний маєток та господарські споруди. Поки ми вели зйомку з землі, нам ніхто не заважав, при тому що ми не ховались та нас бачили.Але ситуація різко змінилась коли в повітрі зажужжав коптер, до нас одразу з різних сторін направилось понад чотири людини. Однако ми, передбачюючи щось подобне, не вимикали двигуна нашого автобусу. Була екстренна посадка коптера, та швидкий старт. На світлинах сьогоденний стан пам'ятки та пару кадрів того що за нею...

Підсумок. Хтось заволодів терріторією навколо пам'ятки, де капітально зводить будівлі та веде господартво. До пам'ятки прибудован паркан, яких відрізає її огляд з задньої частини, найбільш поруйнованої. Пам'ятка продовжує своє руйнування...Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки . Спадщина".


Технічний партнер експедиції 2018 року:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))