m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Райгородок. Садиба Мазаракі. Інспекційне відвідування.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Раніше ми розповідали про цю цікаву пам'ятку, яка знаходіться на грані руйнації.
Стаття про ті відвидини знаходиться тут.
Почувши чутки, що начебто її продали якомусь частному інвестору, який с захопленням зібрався її відновити, ми заїхали до неї.к и передбачалось, ніхто пам'яткою не опікується, вона продовжує руйнуватись - але зміни є. До будівлі з двох сторін заднього фасаду прибудован мурований паркан, через верхи якого проглядається новозбудованний маєток та господарські споруди. Поки ми вели зйомку з землі, нам ніхто не заважав, при тому що ми не ховались та нас бачили.Але ситуація різко змінилась коли в повітрі зажужжав коптер, до нас одразу з різних сторін направилось понад чотири людини. Однако ми, передбачюючи щось подобне, не вимикали двигуна нашого автобусу. Була екстренна посадка коптера, та швидкий старт. На світлинах сьогоденний стан пам'ятки та пару кадрів того що за нею...

Підсумок. Хтось заволодів терріторією навколо пам'ятки, де капітально зводить будівлі та веде господартво. До пам'ятки прибудован паркан, яких відрізає її огляд з задньої частини, найбільш поруйнованої. Пам'ятка продовжує своє руйнування...Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))
Tags: Житомирщина, маєток, палацик, руїна, садиба
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments