нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...

У 1444 році з`явилося перша згадка про місто Райгороді на річці Нічлава. До кінця 18 століття місто втратило свій статус і отримало назву село Колиндяни . Сьогодні село налічує трохи більше 1500 чоловік.




Збудовано церкву-капличку в 1870 році і призначалась вона для упокоєння останків сім`ї шляхтичів, які проживали в селі. За одними даними в підвалі храму спочиває родина Городиських, а за іншими - Альбіновскіх. Кажуть, що нащадки з роду Гродських навідаються сюди.




Капличка, розташована з південного боку села, на старому цвінтарі. Вона сьогодні покинута і не використовується жодної єпархією. Вікна та двері храму закриті, а оглянути можна тільки фасад будівлі.





А польська Вікі датує його якимось фантастичним 1772 роком, у що не дуже віриться. Зі слів Ірині Пустиннікової, всередині можна від душі полазити хорами, вивчаючи меморіальні написи на стінах - як давні, на мармурі, так і прості графіті, вишкреблені цвяхом вже у наші дні. Нам в середину попасти не довелось, а на сайті Ірини фотографій інтер’єру нема =(.




завдяки фейсбук сторинки Piotr Durak ми можемо зазирнути в середину каплички








Джерела:
https://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/68526_katolicheskiy-kostel-kolyndyany.htm
https://www.castles.com.ua/kol.html
http://teren.in.ua/2018/02/03/misto-rajgorod-na-ternopilshhyni-i-tsikavynky-sela-kolyndyany/
Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.
Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.
Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.
Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))