m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Підлісне. Цвінтарна капличка.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Рухаючись по експедиційному маршруту на перегоні Горожанка-Підгайці, на перехресті біля села Підлісне на очі потрапила маленька стара цвинтарна каплиця, яку ніби як і почали приводити в порядок, але так і не закінчили. І вийшла з неї цвинтарна комора. Складена каплиця була з нетесанного каменю і сьогодні можна тільки уявити, як вона виглядала спочатку. Тепер вона обштукатурена і побілена, і зроблено це було мабуть не так давно. Але, місцями ремонт вже відвалюється, а старенькі бляшані куполи, хоч ще нез'їдені іржею, але стоять косо-криво. Дві псевдоколокольні надають їй вид біль великої церкви, а підійшовши ближче припускаєш знайти в середині не те, що побачиш ... Службу тут явно не правлять - шкода, але всередині, це просто цвинтарний склад інвентарю ...

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуемо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архитектурні Пам'ятки . Спадщина".


Технічний партнер весняної експедиції 2018 року:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну як то так =))
Tags: Тернопілля, каплиця
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment