m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Лукавець. Церква Покрова Пр. Богородиці/Наследие. Лукавец. Церковь Покрова Пр. Богородицы.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!
—————
Поддержите проект своими лайками, распространением и благотворительной денежной поддержкой. Благодарим всех Вас за то, что Вы с нами!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
Згідно місцевих переказів у церкві молився Богдан Хмельницький, який проїжджав через село у 1600-х рр. Очевидно, мова про попередницю існуючої церкви. Теперішня церква збудована у 1740 році. Відновлена в 1879 році.
----------
Согласно местных легенд в церкви молился Богдан Хмельницкий, проезжал через село в 1600-х гг. Очевидно, речь о предшественнице существующей церкви. Нынешняя церковь построена в 1740 году. Восстановлена в 1879 году.Стіни надопасання покриті бляхою у 1979 році. Церква була дочірньою до парафіяльної в сусідньому селі Батьків. Пам'ятка архітектури національного значення. Церква в користуванні громад УГКЦ і УПЦ КП(?).
----------
Стены надопасанния покрыты жестью в 1979 году. Церковь была дочерней к приходской в соседнем селе Батькив. Памятник архитектуры национального значения. Церковь в пользовании общин УГКЦ и УПЦ КП (?).Розташована в 41(49) км від Бродів, у північній частині села, при дорозі, біля цвинтара. Будівля тризрубна, одноверха з соснового дерева на дубових підвалинах.
-----------
Расположена в 41 (49) км от Бродов, в северной части села, при дороге, у кладбища. Здание трехсрубное, одноэтажное из соснового дерева на дубовых фундаментах.Складається з квадратної ширшої нави та прямокутних вужчих бабинця і вівтаря з ризницею з півночі. Церкву оточує опасання, оперте на стовпи з підкосами. Зруб підопасання відкритий.
----------
Состоит из квадратной широкой нави и прямоугольных узких бабинца и алтаря с ризницей с севера. Церковь окружает опасение, опирающееся на столбы с подкосами. Сруб подопасенія открыт.Стіни надопасання оббиті бляхою у 1979 р. (напис на південному причілку входу в бабинець, окрім якого існує і західний вхід). Нава завершена пірамідальним наметовим дахом з одним заломом, увінчана маківкою.
---------
Стены надопасения обиты жестью в 1979 году. (Надпись на юго боковой стене входа в бабинец, кроме которого существует и западный вход). Нава завершена пирамидальной палаточной крышей с одним залом, увенчана куполом.Іконостас чотириярусний з 1991 р. Його різьбив Петро Дуб'янський зі села Стибирівка. На захід від церкви знаходиться дерев'яна двоярусна дзвіниця з чотирма дзвонами, накрита наметовим дахом. Перший ярус зрубний, другий стовповий.
----------
Иконостас четырехъярусный с 1991 года. Его вырезал Петр Дубьянський из села Стиборовка. К западу от церкви находится деревянная двухъярусная колокольня с четырьмя колоколами, накрытая палаточной крышей. Первый ярус срубный, второй столбовой.Рисунок і план церкви. Автор Карл Раабенгофер, 25 вересня 1916 р., з www.zbruc.eu


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архитектурні Пам'ятки . Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Monobank (5375 4141 0020 4055) - получатель Максим Ритус.

Благодарим всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Архитектурные Достопримечательности. Наследие".


Технічний партнер весняної експедиції 2018 року:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com

ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, дерев'яна архітектура, дерев'яна дзвіниця, дерев'яна церква, деревянная архитектура, деревянная звонница, деревянная церковь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments