m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Шишківці. Церква Св. Арх. Михайла.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...Дерев'яна церква збудована в 1904 р. з матеріалу церкви 1784 р. До 1939 р. її патронесою була Марія Цєнська зі Львова. Церква в користуванні громади УГКЦ.Знаходиться на схилі південно східної околиці Шишківців, біля цвинтара. Тризрубна одноверха будівля, дубові підвалини якої опираються на кам'яну основу.

Складається з квадратової в плані нави, збудованої з дубових брусів, меншого квадратового також з дубового дерева вівтаря та видовженого, рівноширокого наві бабинця, збудованого з сосни.До вівтаря з півночі прибудована ризниця. Бічний вхід у північній стіні бабинця. Над входом до церкви від заходу влаштований двосхилий дашок, який розриває піддашшя, що оточує церкву.Стіни підопасання і надопасання вертикально шальовані дошками і лиштвами (підопасання бабинця - з відкритого зрубу). Наву завершує світловий восьмерик, стіни якого оббиті бляхою, накритий банею з ліхтарем та маківкою.Різьблений золочений іконостас сучасний церкві. На південний захід від церкви збереглася дерев'яна двоярусна (другий ярус оббитий бляхою), збудована з дубових брусів дзвіниця з 1686 року, накрита наметовим дахом.


Джерело: http://decerkva.org.ua/shyshkivtsi.html


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічний партнер проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


ну як то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, дерев'яна архітектура, дерев'яна архітектурадерев'яна дзвіниця, дерев'яна дзвіниця, дерев'яна церква, деревянная архитектура, деревянная звонница, деревянная церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments