m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Вислобоки. Церква Непорочного зачаття Пр. Богородиці/Наследие. Вислобоки. Церковь.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!
—————
Поддержите проект своими лайками, распространением и благотворительной денежной поддержкой. Благодарим всех Вас за то, что Вы с нами!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
Дерев`яну церкву, яка є пам'яткою архітектури національного значення і стоїть біля цвинтаря, видно з траси. Вона тризрубна однобанна, розміром 15,9 м. х 9,2 м. збудована у 1762 р. (за іншими даними - у 1763 р.) власником села Казимиром Правдичем як дарунок своїй дружині, за допомогою митрополита Лева Шептицького. Першим парохом новозбудованого храму був ієрей Григорій, який служив тут до 1765 року.
-----------
Деревянную церковь, которая является памятником архитектуры национального значения и стоит у кладбища, видно с трассы. Она трихсрубная однокупольная, размером 15,9 м. Х 9,2 м. Построенная в 1762 году (по другим данным - в 1763) владельцем села Казимиром Правдич как дар своей жене, с помощью митрополита Льва Шептицкого. Первым настоятелем нового храма был иерей Григорий, служивший здесь до 1765 года.В 1763 р. нава і вівтар розписані (розписи знаходяться на східній стіні та над південними дверима нави).
-----------
В 1763 году неф и алтарь расписаны (розписи находятся на восточной стене и над южными дверями нави).У 1896 р. замінено ґонтове покриття дахів бляшаним.
-----------
В 1896 году заменено гонтовое покрытие крыши жестяным.У 1900 розширена за рахунок добудови бабинця, про що свідчить напис на одвірку західних дверей (до перебудови, ймовірно, була двозрубною).
-----------
В 1900 году расширена за счет достройки бабинца, о чем свидетельствует надпись на косяке западных дверей (до перестройки, вероятно, была двухсрубная).Іконостас походить з другої половини XVIII ст., нижній ярус різьблений і золочений, верхні – настінні розписи.
-----------
Иконостас происходит из второй половины XVIII в., нижний ярус резной и золоченый, верхние - настенные росписи.

Дзвіниця, розміром 3,8 м. х 3,8 м., розташована поруч, походить з 1762 р. (за іншими даними, з 1894 р.).
-----------
Колокольня, размером 3,8 м. Х 3,8 м., расположенная рядом, происходит с 1762 года (по другим данным, с 1894).

Кидається у вічі головний вхід підкреслений портиком на колонах, над яким видно кругле вікно. Також видно різну кількість вікон у північній та південній стінах церкви. Раніше існуючий вхід до храму з півдня, тепер забитий дошками. З півночі до вівтаря прибудували ризницю. З 1961 по 1989 р. церква стояла зачиненою.
-----------
Бросается в глаза главный вход подчеркнутый портиком на колоннах, над которым видно круглое окно. Также видно разное количество окон в северной и южной стенах церкви. Ранее существующий вход в храм с юга, теперь забит досками. С севера к алтарю пристроили ризницу.
С 1961 по 1989 г. церковь стояла закрытой.

декілька старих фото/несколько старых фото


Джерела/источники:
http://www.pslava.info/VyslobokyS_CerkZachattjaSvAnny_1998PeremyskaEparchia,176334.html
http://decerkva.org.ua/vysloboky.html
http://www.castles.com.ua/wysloboky.html

span style="color: #2d9e00;">Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архитектурні Пам'ятки . Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Monobank (5375 4141 0020 4055) - получатель Максим Ритус.

Благодарим всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Архитектурные Достопримечательности. Наследие".</span>Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.</i>

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))
Tags: #2d9e00, Львовщина, Львівщина, дерев'яна архітектура, дерев'яна дзвіниця, дерев'яна церква, деревянная архитектура, деревянная звонниця, деревянная церковь, розписи, росписи
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments