m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Розворяни. Церква-капличка.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...В населеному пункті що за2 км. на захід від селища Глиняни, знаходиться , непогано збережена зовні римо-католицька церква капличка, яка була збудована перед другою світовою війною(1938). Таких безліч по теренах західної України.Це не великий храм, це маленька капличка для невеликого села. Парафіянами були скоріш за все поляки, яких після другої світової війни примусово відправили до Польші.

Стоїть вона у східній частині Розворян. Силует підкреслює стрімкий дах з цікавою багатоярусною вежею-сигнатуркою. Вікна забити дошками.

В середені нічого нема, крім огородження - гратки перед алтарною частиною та гратки на хорах. В радянський час, вочевідь, використовулася під склад, а зараз стоїть, нікому не потрібна, відкрита та занедбана.Погляд на останок


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.


Підписуйтесь на сторінки проекту на:

Patreon
Twitter
Telegram
Instagram


Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, заброшенка, костел, церква
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments