m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Ямельня. Капличка/Наследие. Ямельня. Часовня.

Проекту потрібна Ваша допомога - клікаємо щоб дізнатись в чому/Проекту нужна Ваша помощь - кликаем чтобы узнать в чёмПро цю святиню майже нічого не відомо, тільки те що збудована вона була в 1935 році як філіальна каплиця парафії Івано-Франкове.
----------
Об этой святыне почти ничего не известно, только то, что построена она была в 1935 году как филиальная часовня прихода Ивано-Франкове.

Каплиця з двома вежами - це щось оригінальне, не так часто побачиш на наших теренах саме такі закинуті святині. Впринципі тільки й тим вона вирізняється, оскільки ще якихось додаткових архітектурних деталей немає, в інтер'єрі - пусто. Каплиця розташована в кінці села на горбі біля ставу.
----------
Часовня с двумя башнями - это нечто оригинальное, не так часто увидишь в нашей стране именно такие заброшенные святыни. В принципе только и тем она и отличается, поскольку еще каких-то дополнительных архитектурных деталей нет, в интерьере - пусто. Часовня расположена в конце села на холме у озера.а ще нещодавно капличка мала повноцінний дах з сігнатуркою/а еще недавно часовня имела полноценный крышу с сигнатуркою


баня на лівій вежі ще міцьна, чього не можна сказати про праву, ще трошки і вона впаде в слід даху
зайдемо всередину/зайдем внутрь
швидше за все дах перед тим як обрушитись горів, видно обвуглені перекриття .../
скорее всего крыша перед тем как обрушиться горела, видно обугленные перекрытия ...

ось і все з про цію святиню, погляд на останок.../вот и все про эту святыню, взгляд на последок...


Джерела/источники:
https://nazarlanko.livejournal.com/1458.html
https://vicarman.livejournal.com/28197.html

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Приватбанк (5363 5426 0205 1337), Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус. Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua.

Підтримати проект Ви можете також замовивши розроблені нами календари на 2018 рік або замовивши відбиток вподобаних Вам фотографій до розміру А2 (на жаль, технічно, не для всіх фото можливий такий розмір, але для багатьох)

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Приватбанк (5363 5426 0205 1337), Monobank (5375 4141 0020 4055) - получатель Максим Ритус. Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua

Поддержать проект Вы можете также заказав разработанные нами календари на 2018 год или заказав отпечаток понравившихся Вам фотографий до размера А2 (к сожалению, технически, не для всех фото возможен такой размер, но для многих)

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".


Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, каплиця, руина, руїна, часовня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments