m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Самбір. Мисливський дім Стефана Баторія/Наследие. Самбор. Охотничий дом Стефана Батория.

Проекту потрібна Ваша допомога - клікаємо щоб дізнатись в чому/Проекту нужна Ваша помощь - кликаем чтобы узнать в чём

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
У середньовіччі сторіччя важливим адміністративним центром Самбора був княжий замок, який був повністю знищений татарами під час пожежі в 1498 році.
—————
В средние века важным административным центром Самбора являлся княжеский замок, который был полностью уничтожен татарами во время пожара в 1498 году.Одночасно разом з замковим будовою був побудований і затишний "Мисливський будинок" польського короля Стефана Баторія.
——————
Одновременно вместе с замковым строением был построен и уютный "Охотничий дом" польского короля Стефана Батория.В середньовіччі замкова будова була містоутворюючею. Тому в середині XVI століття був зведений розкішний королівський замок з каменю (нині на його місті- міська лікарня).
—————
В средние века замковое строение являлось градообразующим. Поэтому в середине XVI столетия был возведен роскошный королевский замок из камня (ныне на его месте – городская больница).

Мисливський будинок розташований в південній частині щодо центру міста. У 90-х роках ХХ сторіччя мисливський будиночок був відновлений (стіни, дах).
—————
Охотничий дом расположен в южной части относительно центра города. В 90-х годах ХХ века охотничий домик был восстановлен (стены, крыша).

Були проведені капітальні зміни в інтер'єрі, в результаті яких мисливський будиночок Стефана Баторія став лікарняної церквою Святого Онуфрія (за других джерел св. Пантелеймона).
—————
Были проведены капитальные изменения в интерьере, в результате которых охотничий домик Стефана Батория стал больничной церковью Святого Онуфрия (по другим источникам св. Пантелеймона).Джерела/источники:
https://zruchno.travel/ObjectEntity/ObjectEntity?idCrm=406b0e5c-cbbd-cb3b-090f-590b57c6ff60&lang=ru
http://www.doroga.ua/poi/Ljvovskaya/Sambor/Dom_Stefana_Batoriya/3569

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337) одержувач - Максим Рітус. Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua.

Підтримати проект Ви можете також замовивши розроблені нами календари на 2018 рік або замовивши відбиток вподобаних Вам фотографій до розміру А2 (на жаль, технічно, не для всіх фото можливий такий розмір, але для багатьох)

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337)- получатель Максим Ритус. Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua

Поддержать проект Вы можете также заказав разработанные нами календари на 2018 год или заказав отпечаток понравившихся Вам фотографий до размера А2 (к сожалению, технически, не для всех фото возможен такой размер, но для многих)

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".


Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, будинок, дом, церква, церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments