m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Острівчик-Пильний. Каплиця/Наследие. Островчик-Пыльный. Часовня.

Підтримайте проект своїми лайками і поширенням. Дякуємо всім Вам за підтримку!
—————
Поддержите проект своими лайками и распространением. Благодарим всех Вас за поддержку!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
Острівчик-Пильний - невелике село в південній частині Буського району, при трасі Красне-Золочів. В цьому поселенні на сьогодні є 3 храми: дерев'яний, новий мурований і покинутий. Наша розповідь про останній.
—————
Островчик-Пыльный - небольшое село в южной части Бугского района, при трассе Красное-Золочев. В этом поселении на сегодня 3 храма: деревянный, новый каменный и заброшеный. Наш рассказ о последнем.

ймовирно під каплицею є крипта/вероятно под часовней есть крипта


Покинутий храм розташований в південній частині села, праворуч від дороги (якщо рухатись зі сторони смт. Красне), серед колгоспних будівель, як і в Петричах колишній храм обгороджений, але попасти на територію ніщо не заважає.
——————
Заброшенный храм расположен в южной части села, справа от дороги (если двигаться со стороны пгт. Красное), среди колхозных зданий, как и в Петричах бывший храм огорожен, но попасть на территорию ничто не мешает.

Подолавши перепони на шляху до каплиці, її можна оглянути з близька: невеликих розмірів костелик, очевидно був філіальним, збудований  мабуть на поч. 20 ст.
——————
Преодолев препятствия на путі к часовне, ее можно осмотреть с близка: небольших размеров костелик, очевидно был филиальним, построенный где-то в нач. 20 в.За совєтів використовувався як колгоспний склад, так є і на сьогодні. Інформації про цю святиню майже нема. Найцікавішою архітектурною деталлю святині є її фасад.
—————
При советах использовался как колхозный склад, так есть и сегодня. Информации об этой святыне почти нет. Самой интересной архитектурной деталью святыни является ее фасад.Найперше запам'ятовується портал і кам'яні скульптури св. ап. Петра і Павла, який дуже сильно зарос, ну і звісно гніздо бузьків на сігнатурці, яке безперечно є родзинкою цієї покинутої римо-католицької святині.
---------
Прежде запоминается портал и каменные скульптуры св. ап. Петра и Павла, который очень сильно зарос, ну и конечно гнездо аистов на сигнатурке, которое бесспорно является изюминкой этой заброшенной римско-католической святыни.Такою вона була 2010-11 роках/Такой она была в 2010-11 годах.Джерела/источники:
https://koscioly.livejournal.com/18724.html
https://vicarman.livejournal.com/18487.html

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337) одержувач - Максим Рітус. Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua.

Підтримати проект Ви можете також замовивши розроблені нами календари на 2018 рік або замовивши відбиток вподобаних Вам фотографій до розміру А2 (на жаль, технічно, не для всіх фото можливий такий розмір, але для багатьох)

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337)- получатель Максим Ритус. Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua

Поддержать проект Вы можете также заказав разработанные нами календари на 2018 год или заказав отпечаток понравившихся Вам фотографий до размера А2 (к сожалению, технически, не для всех фото возможен такой размер, но для многих)

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".


Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, каплиця, костел, руина, руїна, часовня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments