m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Рівне. Садиба Росцішевських/Наследие. Ровное. Усадьба Росцишевских.

Підтримайте проект своїми лайками і поширенням. Дякуємо всім Вам за підтримку!
—————
Поддержите проект своими лайками и распространением. Благодарим всех Вас за поддержку!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
Садибний будинок Росцішевських розташований у селі Рівне Муровано-Курилівецький району Вінницької області. Садиба сьогодні є пам’яткою архітектури 19 століття місцевого значення (реєстраційний номер 142-М).
-----------
Усадебный дом Росцишевських расположен в селе Ровное Муровано-Куриливецком районе Винницкой области. Усадьба сегодня является памятником архитектуры 19 века местного значения (регистрационный номер 142-м).Присадибна територія була облаштована в середині ХІХ століття. Ієронім Адольфович Росцішевський був великим землевласником Вінницького повіту і дворянином Подільської губернії.
----------
Приусадебная территория была обустроена в середине XIX века. Иероним Адольфович Росцишевський был крупным землевладельцем Винницкого уезда и дворянином Подольской губернии.

У списку землевласників, складеному 1898 року, в маєтку Росцішевського також знаходилося село Пеньківка Вінницької області.
------------
В списке землевладельцев, составленном в 1898 году, в имении Росцишевського также находилось село Пеньковка Винницкой области.

залишки паркету/остатки паркета
В радянські часи будинок використовувался як школа і був ще дуже міцьним, але як школа покінула ці стіни почав занепадати, місцеві жителі почали розтягувати його по хатах і зараз маємо те, що маємо…
-----------
В советские времена дом використовувался как школа и был еще очень мицьним, но как школа покинула эти стены начал приходить в упадок, местные жители начали растягивать его по домам и сейчас имеем то, что имеем ...Найбільше запам'ятовуючи зруйновані грубі, не зрозуміло навіщо і для чого, якщо через вогнетривкого старої цегли, так печі в сучасних будинках вже не роблять, а для вуличної кухні сучасний цегла навіть краще - вандали, одним словом.
----------
Больше всего запоминись разрушенные грубы, не понятно зачем и для чего, если из-за огнеупорного старого кирпича, так печи в современных домах уже не делают, а для уличной кухни современный кирпич даже лучше - вандалы, одним словом.Ще дуже здивувала, тим, що збереглася досить непогано цікава плитка, на вигляд здається викладеною з маленьких кахлів, але насправді, їли придивитися - то видно, що вона таки промислового виготовлення ...
----------
Еще очень удивила тем что сохранилась довольно не плохо интересная плитка, с виду кажущаяся выложенной из маленьких изразцов, но на самом деле, ели присмотреться - то видно, что она таки промышленного изготовления...

Погляд на останок/Взгляд на последок
Джерела/источники:
zruchno.travel
Подільскі мандри та Наталья Пудайло

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337) одержувач - Максим Рітус. Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua.

Підтримати проект Ви можете також замовивши розроблені нами календари на 2018 рік або замовивши відбиток вподобаних Вам фотографій до розміру А2 (на жаль, технічно, не для всіх фото можливий такий розмір, але для багатьох)

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337)- получатель Максим Ритус. Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua

Поддержать проект Вы можете также заказав разработанные нами календари на 2018 год или заказав отпечаток понравившихся Вам фотографий до размера А2 (к сожалению, технически, не для всех фото возможен такой размер, но для многих)

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".
ну как то так =))
Tags: Винничина, Вінниччина, будинок, дом, маєток, усадьба
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments