m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Носиківка. Маєток Щеньовских.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...У селі Носиківка шаргородського району Вінницької області збереглися до наших днів палацо-парковий комплекс що складає:
Будинка Щеньовського, 18 ст., господарчіх споруд, 18-19 ст., парку 18 ст.

на в'їзді нас зустрічає ще досить не погано збереглася сторожка і вже майже знищена огорожа маєтку


парк вже став швидше рідколіссям, запущений і зарослий, через нього по алеї ми йдемо в глиб ...


а ось і він, будинок, палацик,нині складно дати йому визначення ...


Який з Щеньовских володів цим комплексом, ті чи це знамениті Щеньовскіе - невідомо, даних немає. У місцевих жителів, що попалися по дорозі, інформація розбігається в різні боки. Це і сільрада, і медичний заклад, і санаторій ...

Будівля досить не погано збереглося до наших днів. Ще досить міцне, але вже з неабиякими слідами занедбаності. Вибиті стекла, місцями трешіна. Усередині в інтер'єрах залишки ліпнини на стелях. Йому б жити та жити - але ... кому воно потрібно сьогодні, занадто велике за нинішніми сільськими мірками, дороге в обслуговуванні та ремонті.заглянемо в середину
Так і стоїть, заброшенка, доживаючи залишився століття. Забута і нікому не потрібна ... І раздолбаной лавки з порожніми постаментами по всьому парку, як символ підкрадається смерті цього місця ...

Погляд на останокДжерела:
Подільські мандри та Наталія Пудайло
ok.ru


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments