m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Федорівка. Маєток Тітуса Орліковського/Наследие. Фёдоровка. Усадьба Титуса Орликовского.

Підтримайте проект своїми лайками і поширенням. Дякуємо всім Вам за підтримку!
—————
Поддержите проект своими лайками и распространением. Благодарим всех Вас за поддержку!

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../
напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...
Парк в селі Федорівка Шаргородського району Вінницької області є пам'ятником садово-паркового мистецтва місцевого значення. Парк був розбитий ще в ХІХ столітті.
—————
Парк в селе Федоровка Шаргородского района Винницкой области является памятником садово-паркового искусства местного значения. Парк был разбит еще в ХІХ столетии.

Свого часу в селі також розташовувався маєток Титуса Орліковського. На сьогоднішній день Федорівка є невеликим селищем, в якому проживає всього лише 798 чоловік.
—————
В свое время в селе также располагалось имение Титуса Орликовского. На сегодняшний день Федоровка является небольшим селением, в котором проживает всего лишь 798 человек.

Хто такий Тітус Орліковський, хто закладав парк, коли перебудовувалася, і перебудовувалася будівля, а може це зовсім інше (на акварелях Наполена Орди щось зовсім не схоже)?
Питання, питання, питання ...
——————
Кто такой Титус Орликовский, кто закладывал парк, когда перестраивалось, и перестраивалось ли здание, а может это совсем другое (на акварелях Наполена Орды что-то совсем не похожее)?
Вопросы, вопросы, вопросы…

Зараз в будівлі нібито розташовується православний монастир, але ... двері на замках, у вікнах світла немає, на стукіт ніхто не відповідає. Хоча нада віддати належне, будова подмарафечено і пофарбовано, поганенько, але видно - старалися, на скільки вміли =)
—————
Сейчас в здании якобы располагается православный монастырь, но… двери на замках, в окнах света нет, на стук никто не отвечает. Хотя нада отдать должное, строение подмарафечено и покрашено, не ахти как, но видно - старались, на сколько умели =)N. Orda
Джерело/источник:
https://zruchno.travel/ObjectEntity/ObjectEntity?idCrm=b392bdda-8d8b-b52e-af40-591461f76e70&lang=ru
Подільскі мандри та Наталья Пудайло

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337) одержувач - Максим Рітус. Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua.

Підтримати проект Ви можете також замовивши розроблені нами календари на 2018 рік або замовивши відбиток вподобаних Вам фотографій до розміру А2 (на жаль, технічно, не для всіх фото можливий такий розмір, але для багатьох)

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337)- получатель Максим Ритус. Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua

Поддержать проект Вы можете также заказав разработанные нами календари на 2018 год или заказав отпечаток понравившихся Вам фотографий до размера А2 (к сожалению, технически, не для всех фото возможен такой размер, но для многих)

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".
ну как то так =))
Tags: Винничина, Вінниччина, маєток, палац, усадьба
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments