?

Log in

No account? Create an account

m_a_d_m_a_x

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*


Previous Entry Share Next Entry
m_a_d_m_a_x

Благодійні збори для проекту/Благотворительные сборы для проекта.

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки .../напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...Нарешті віддруковані сигнальні екземпляри всіх календарів і фотографій у форматі А2.
Від глянцевих відбитків було прийнято рішення відмовитися через дорожнечу і те, що мені особисто не подобається одержуваний результату на виході.
І так, тепер Ви можете особисто прийти, подивитися як виглядають подарунки, вибрати свій, зробити благодійний внесок і ... отримати подарунок від проекту.
Ось які подарунки, а це:
----------
Наконец отпечатаны сигнальные экземпляры всех календарей и фотографий в формате А2.
От глянцевых отпечатков было принято решение отказаться из-за дороговизны и не нравящегося мне лично получаемого результата на выходе.
И так, теперь Вы можете лично прийти, посмотреть как выглядят подарки, выбрать свой, сделать благотворительный взнос и ... получить подарок от проекта.
Вот какие подарки, а это:

1.
при благодійному внесоку в 100 гривень - однолістовой календар в портретній орієнтації з серії "Замки",
----------
при благотворительном взносе в 100 гривен - однолистовой календарь в портретной ориентации из серии “Замки” ,

2.
при благодійному внесоку 150 гривень - фотографію з серії "Замки" під паспарту 6 см формату А2,
----------
при благотворительном взносе 150 гривен - фотографию из серии “Замки” под паспарту 6 см формата А2,

3.
при благодійному внесоку 400 гривень - фотографію з серії "Замки" з паспарту 6 см, жорсткою задньою стінкою, формат А2 (власне готова фото-картина),
----------
при благотворительном взносе 400 гривен - фотографию из серии “Замки” с паспарту 6 см, жесткой задней стенкой, формат А2 (собственно готовая фото-картина),

4.
при благодійному внеску від 1000 гривень - 13 листової перекидний календар формату А2 в пейзажної орієнтації.
-----------
при благотоворительном взносе от 1000 гривен - 13 листовой перекидной календарь формата А2 в пейзажной ориентации.


подарунки 1, 2 і 4 групи можна буде отримати на наступний день, 3 групи протягом до 10 днів, так як виробництво робитиметься не силами проекту, а стороннім виконавцем
-----------
подарки 1,2 и 4 группы можно будет получить на следующий день, 3 группы в течении до 10 дней, так как производство будет делаться не силами проекта, а сторонним исполнителем


Подивитися на приклади друкованої продукції для подарунків можна в Києві, за адресою: Васильківська, офісний центр (KEMPA CENTRE), офіс 305.
Вхід перший - там де відділення Приватбанку, повз охоронця на третій етах, вхід другий - вище за Васильківській, в кінці офісного центру, повз охоронця, на другий поверх. Прохання повідомляти своє відвідування по телефону +38 (067) 4669259. Запитувати Наталю.
----------
Посмотреть на примеры печатной продукции для подарков можно в Киеве, по адресу: Васильковская, офисный центр (KEMPA CENTRE), офис 305.
Вход первый - там где отделение Приватбанка, мимо охранника на третий этах, вход второй - выше по Васильковской, в конце офисного центра, мимо охранника, на второй этаж. Просьба уведомлять своё посещение по телефону +38 (067) 4669259. Спрашивать Наталью.


P.S. готується до друку серія "Храми Києва"...
ну как то так =))


  • 1
Здравствуйте! Ваша запись попала в топ-25 популярных записей LiveJournal для Украины. Подробнее о рейтинге читайте в Справке.

Новини =)

1. Перший великий календар на 13 сторинок знайшов свого благодійника - їм став Kromka Minysstosorok.
На додаток до календаря він отримав фото з білою окантовкою під виготовлення паспарту

(насправді, якщо помістити його просто в рамку - то і паспарту буде не особливо потрібно =)...

2. Прийнято рішення, що перші десять благодійників по четвертому пункту, також отримують додаткавий подарунок, на вибір - один з дванадцяти однолистових календарів чи фото з білою окантовкою. Нагадую - все це в форматі А2.

3. Для пунктів 2 та 3 вдалось знизити собівартісь (за рахунок меньшої вартості паспарту для пункту 3), що привело до зніження порогу благодійного внеска до 150 та 400 гривен.

Лайкайте, поширюйте та приймайте участь в благодійних зимових зборах проекту...

Edited at 2017-12-11 04:27 pm (UTC)

благодарствуем =)

  • 1