m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Сусідовичи. Монастир кармелітів. Погляд з небес/Наследие. Соседовичи. Монастырь кармелитов

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимося великі картинки .../напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...Як накреслено на табличці з історією санктуарія, обітель веде свій відлік з 1589 року, коли Еразм Гербурт з Фельштина, власник ціх земель - спорудив тут дерев'яну капличку, а пізніше, в 1591 році мурований костел св. Анни та почав клопотання що до запрошення монахів.
----------
Как начертано на табличке с историей санктуария, обитель ведет свой отсчет с 1589 года, когда Эразм Гербурт с Фельдштина, владелец этих земель - построил здесь деревянную часовню, а позже, в 1591 году каменный костел св. Анны и начал ходатайствовать о приглашении монахов.У 1603 році монахи прибули до Сусідовіч з Кракова та взяли під опіку костел та чудотворний барельєф св. Анни. Далі тут затверджується монастир.
----------
В 1603 году монахи прибыли в Соседовичи из Кракова и взяли под опеку костел и чудотворный барельеф св. Анны. Далее здесь утверждается монастырь.У 1613 році монастир оточують захістним муром з чотирма бастіонами від частих збройних нападків турок та татарів.
----------
В 1613 году монастырь окружают защитной стеной с четырьмя бастионами от частых вооруженных нападок турок и татар.З мурів до сьогодні гарно дожили східний та північний мури.
----------
Из стен до сих пор хорошо дожили восточная и северная стены.

Рів, в східно-південному куті знивільован на нівець, хоча в середені під східним валом, який має висоту більше 2 метрів, заглибляється до полутора метрів нижче рівня землі.
----------
Ров, в восточно-южном углу снивелирован на нет, хотя в середине под восточным валом, который имеет высоту более 2 метров, заглубляется на полтора метра ниче уровня земли.місце східно-північного бастиону та погляд на рови та вали
----------
место восточно-северного бастиона и взгляд на рвы и валыпівнічний ров та вал
----------
северные ров и валзахідний та південний вали та рови знівельовані, причьому південна частина повністю
----------
западный и южный валы и рвы снивелированы, причем южная часть полностьюв остатку - залишки південно-західного бастіону, на якому зараз монастирська дзвінниця
----------
в остатке - останки юго-западного бастиона, на котором сейчас монастырская колокольняНу а зараз - погляд з небес.../Ну а теперь - взгляд с небес ...Погляд на останок/Взгляд на последок


також дивимось монастир і костел з землі з єкспедиції 2014 року

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337). Для підтримки друзями з поза меж України, доларова карта (5168 7423 3624 9143). Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua.

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337). Для поддержки друзьями из за пределов Украины, долларовая карта (5168 7423 3624 9143). Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".


Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, взгляд с небес, костел, монастир, монастырь, погляд з небес, храм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments