?

Log in

No account? Create an account

m_a_d_m_a_x

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*


Previous Entry Share Next Entry
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Сусідовичи. Монастир кармелітів. Погляд з небес/Наследие. Соседовичи. Монастырь кармелитов

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимося великі картинки .../напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...Як накреслено на табличці з історією санктуарія, обітель веде свій відлік з 1589 року, коли Еразм Гербурт з Фельштина, власник ціх земель - спорудив тут дерев'яну капличку, а пізніше, в 1591 році мурований костел св. Анни та почав клопотання що до запрошення монахів.
----------
Как начертано на табличке с историей санктуария, обитель ведет свой отсчет с 1589 года, когда Эразм Гербурт с Фельдштина, владелец этих земель - построил здесь деревянную часовню, а позже, в 1591 году каменный костел св. Анны и начал ходатайствовать о приглашении монахов.У 1603 році монахи прибули до Сусідовіч з Кракова та взяли під опіку костел та чудотворний барельєф св. Анни. Далі тут затверджується монастир.
----------
В 1603 году монахи прибыли в Соседовичи из Кракова и взяли под опеку костел и чудотворный барельеф св. Анны. Далее здесь утверждается монастырь.У 1613 році монастир оточують захістним муром з чотирма бастіонами від частих збройних нападків турок та татарів.
----------
В 1613 году монастырь окружают защитной стеной с четырьмя бастионами от частых вооруженных нападок турок и татар.З мурів до сьогодні гарно дожили східний та північний мури.
----------
Из стен до сих пор хорошо дожили восточная и северная стены.

Рів, в східно-південному куті знивільован на нівець, хоча в середені під східним валом, який має висоту більше 2 метрів, заглибляється до полутора метрів нижче рівня землі.
----------
Ров, в восточно-южном углу снивелирован на нет, хотя в середине под восточным валом, который имеет высоту более 2 метров, заглубляется на полтора метра ниче уровня земли.місце східно-північного бастиону та погляд на рови та вали
----------
место восточно-северного бастиона и взгляд на рвы и валыпівнічний ров та вал
----------
северные ров и валзахідний та південний вали та рови знівельовані, причьому південна частина повністю
----------
западный и южный валы и рвы снивелированы, причем южная часть полностьюв остатку - залишки південно-західного бастіону, на якому зараз монастирська дзвінниця
----------
в остатке - останки юго-западного бастиона, на котором сейчас монастырская колокольняНу а зараз - погляд з небес.../Ну а теперь - взгляд с небес ...Погляд на останок/Взгляд на последок


також дивимось монастир і костел з землі з єкспедиції 2014 року

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337). Для підтримки друзями з поза меж України, доларова карта (5168 7423 3624 9143). Для PayPal - получатель madmax@studioavtv.com.ua.

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337). Для поддержки друзьями из за пределов Украины, долларовая карта (5168 7423 3624 9143). Для PayPal - одержувач madmax@studioavtv.com.ua

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".


Технічні партнери весняної експедиції 2017 року/Технические партнеры весенней экспедиции 2017 года.

CANON Україна


та QUADROCOPTER.UA

ну как то так =))


  • 1
Какой красивый домик! :))

костел, обросший с двух сторон келиями =) ...

А ўнутар не атрымалася патрапіць? І званок ля брамы, гэта каб званілі турысты і тады адчыняць?

http://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/138325.html,

це ссилка яка доступна по кліку під останьою фотографією =)
так цього разу брама була зачинена, чому не знаю, хоча на двір монастира можно спокійно пройти - західного та південного мурів то нема. А в середені я був там у 2014 році. На мою думку в середеді там мало чого змінилось. Хоча було б гарно переглянути, но ... було заперто =))

Edited at 2017-06-21 06:59 pm (UTC)

Здравствуйте! Ваша запись попала в топ-25 популярных записей LiveJournal для Украины. Подробнее о рейтинге читайте в Справке.

Сусідовичи. Монастир кармелітів. Погляд з небес

Пользователь rudy_ogon сослался на вашу запись в своей записи «Сусідовичи. Монастир кармелітів. Погляд з небес» в контексте: [...] ина. Сусідовичи. Монастир кармелітів. Погляд з небес/Наследие. Соседовичи. Монастырь кармелитов [...]

  • 1