m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Залісся. Костел/Наследие. Залесье. Костел.Старі костели або їхні руїни збереглися практично в кожному селі Тернопілля, особливо на півдні області. Більшість з них доволі оригінальні, не сході на інші. Кожний з них має свою ізюминку.
—————
Старые костелы или их руины сохранились практически в каждом селе Тернопольщины, особенно на юге области. Большинство из них довольно оригинальные, не похожие на другие.Костел в Заліссі, що між Збручанським і Гермаківкою – не виключення. Крім маленьких розмірів він, передусім, відрізняється своєю стрункістю: за рахунок свого тонкого силуету він виглядає досить високим.
—————
Каждый из них имеет свою изюминку. Костел в Залесье, что между Збручанским и Гермаковкой - не исключение. Кроме маленьких размеров он, прежде всего, отличается своей стройностью: за счет своего тонкого силуэта он выглядит довольно высоким.Як і більшість костелів Борщівщини, він вуже занедбаний. Не відома ні його назва, ні рік побудови. Навіть в реєстрі місцевих пам’яток він значиться, як просто «костел».
—————
Как и большинство костелов Борщевщины, он очень запущен. Не известно ни его название, ни год постройки. Даже в реестре местных достопримечательностей он значится, как просто «костел».

Текстове джерело/текстовий істочнік - http://andy-travel.com.ua/zalissya

Tags: Тернопольщина, Тернопілля, заброшенка, костел
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments