?

Log in

No account? Create an account

m_a_d_m_a_x

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина"

*УкраинскиеАрхитектурныеДостопримечательности.Наследие * UkrainianArchitecturalAttractions.Heritage*


Previous Entry Share Next Entry
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Залісся. Костел/Наследие. Залесье. Костел.Старі костели або їхні руїни збереглися практично в кожному селі Тернопілля, особливо на півдні області. Більшість з них доволі оригінальні, не сході на інші. Кожний з них має свою ізюминку.
—————
Старые костелы или их руины сохранились практически в каждом селе Тернопольщины, особенно на юге области. Большинство из них довольно оригинальные, не похожие на другие.Костел в Заліссі, що між Збручанським і Гермаківкою – не виключення. Крім маленьких розмірів він, передусім, відрізняється своєю стрункістю: за рахунок свого тонкого силуету він виглядає досить високим.
—————
Каждый из них имеет свою изюминку. Костел в Залесье, что между Збручанским и Гермаковкой - не исключение. Кроме маленьких размеров он, прежде всего, отличается своей стройностью: за счет своего тонкого силуэта он выглядит довольно высоким.Як і більшість костелів Борщівщини, він вуже занедбаний. Не відома ні його назва, ні рік побудови. Навіть в реєстрі місцевих пам’яток він значиться, як просто «костел».
—————
Как и большинство костелов Борщевщины, он очень запущен. Не известно ни его название, ни год постройки. Даже в реестре местных достопримечательностей он значится, как просто «костел».

Текстове джерело/текстовий істочнік - http://andy-travel.com.ua/zalissya  • 1

Залісся. Костел.

Пользователь rudy_ogon сослался на вашу запись в своей записи «Залісся. Костел.» в контексте: [...] Оригинал взят у в Наследие. Залесье. Костел/Спадщина. Залісся Костел. [...]

З Днем Народження!
Бажаю міцного здоров'я та великої вдачі і постійної посмішки Долі! А також нових цікавих подорожей, незабутніх вражень і здійснення найзаповітніших бажань! :))))

С днем рождения! Много сил, радости, творческих идей и их реализации!

  • 1