m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Крівчик. Палац Крупецьких. Анонс/Наследие. Кривчик. Дворец Крупецких. Анонс.

Місце, в якому Ви швидше за все не побуваєте через його режимність, бо це чоловічий психоневрологічний інтернат...
-----------
Место, в котором Ви скорее всего не побываете из-за его режимности, это мужской психоневрологический интернат...На прикінці XIX ст. генерал М. Крупецький побудував в Ківчике свій палац. Будівля має два поверхи і поєднує стилі пізньої готики і бароко. Особливо виділяється в архітектурі будівлі чотирехповерхова вісьмигранна вежа з годинником. Після 1917 року власники маєтку виїхали з країни. Приміщення палацу використовувалося як піонерського табору, будинок відпочинку, інтернат для сліпих.
-----------
В кон. XIX в. генерал М. Крупецкий построил в Кривчике свой дворец. Здание имеет два этажа и совмещает стили поздней готики и барокко. Особо выделяется в архитектуре строения четырехэтажная восьмигранная башня с часами. После 1917 г. собственники имения выехали из страны. Помещение дворца использовалось в качестве пионерского лагеря, дома отдыха, интерната для слепых.


У 1945 році тут розмістили інтернат для інвалідів війни, а з 1978 року він був реорганізований в психоневрологічний інтернат. Від колишнього парку, фруктового саду, оранжерей і теплиць залишився фонтан і штучне озеро.
----------
В 1945 г. здесь разместили интернат для инвалидов войны, а с 1978 г. он был реорганизован в психоневрологический интернат. От былого парка, фруктового сада, оранжерей и теплиц остался фонтан и искусственное озеро.</div>ну как то так =))
Tags: Хмельниччина, Хмільниччина, дворец, палац
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments