m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Скварява. Безіменний костел-руїна/Наследие. Скварява. Безымянный костел-руина.інформації про костел практично немає, ні назви, ні арх., рік побудови 1920-1930-і рр. (1910-1915)
-----
информации о костеле практически нет, ни названия, ни арх., год постройки 1920-1930-е гг. (1910-1915)під час Бродівської епопеї в ньому знаходився штаб 14 дивізії СС Галичина...
-----
при Бродовский эпопеи в нем находится штаб 14 дивизии СС Галичина ...

Цегла («Podzamkiem») - Золочівського походження (виробництва), шифер на даху - це, думаю, вже "спадок" з радянських часів. Не могли поляки ТАКЕ побудувати. Скоріш за все, там (як і у всіх закритих костелах) якійсь час був склад. - A_Wolkoff.
-----
Кирпич («Podzamkiem») - Золочевского происхождения (производства), шифер на крыше - это, думаю, уже "наследство" с советских времен. Не могли поляки ТАКОЕ построить. Скорее всего, там (как и во всех закрытых костелах) какое-то время был склад. - A_Wolkoff.

Втім, дещо від внутрішнього оздоблення залишилося: красива плитка на підлозі вівтарної частини ...
-----
Впрочем, кое-что от внутреннего убранства осталось: красивая плитка на полу алтарной части…

... І сходи на хори.
-----
…И лестница на хоры.Знаходиться на виїзді з села, якщо їхати із Золочева. На в'їзді, якщо потрапите в маршрутку Львів-Золочів, яка ходить в об'їзд, через села. До Золочева досить близько. Село велике, більше 1000 чоловік, так що від цієї психоделічного автобусної зупинки до костелу йти кілометра 2.
-----
Находится на выезде из села, если ехать из Золочева. На въезде, если попадете в маршрутку Львов-Золочев, которая ходит в объезд, через села. До Золочева достаточно близко. Село большое, больше 1000 человек, так что от этой психоделичной автобусной остановки до костела идти километра 2.Джерела/источники:
http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=1454
http://travelblog.org.ua/trip-reports/reports-ukraine/скварява-костел/
https://www.youtube.com/watch?v=EFGgqJuWsyk
ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівщина, костел, руина, руїна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments