m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Теребовля. Замок. Панорама/Наследие. Теребовля. Замок. Панорама.

Замок знаходиться в Теребовлі одному з найдавніших міст Галицької землі. Офіційна історія міста налічує 9 століть, але перше поселення в районі сучасної Теребовлі з'явилося задовго до того, як про місто вперше згадали в літописі в контексті подій 1097 року.
----------
Замок находится в Теребовле одном из древнейших городов Галицкой земли. Официальная история города насчитывает 9 веков, но первое поселение в районе современной Теребовли появилось задолго до того, как о городе впервые упомянули в летописи в контексте событий 1097 года.Ймовірно, місто почало свій розвиток з замкової гори, де нині знаходяться руїни середньовічного форпосту. Гора розташувалася в місці впадання невеликої потоку полагодити в річку Гнєзно. Височина мала форму поступово звужується клиновидного мису, здіймається над навколишньою місцевістю на висоту близько 50 метрів. Трикутна майданчик, яка перебувала в краю мису, була добре захищена природою і прекрасно підходила для будівництва укріплень.
----------
Вероятно, город начал своё развитие с замковой горы, где ныне находятся руины средневекового форпоста. Гора расположилась в месте впадения небольшого потока Починия в реку Гнезна. Возвышенность имела форму постепенно сужающегося клиновидного мыса, вздымающегося над окружающей местностью на высоту около 50 метров. Треугольная площадка, которая находилась в оконечности мыса, была хорошо защищена природой и прекрасно подходила для строительства укреплений.Terebowlya Castle

текстове джерело/источник - http://zamki-kreposti.com.ua/ternopolskaya-oblast/zamok-terebovlja
ну как то так =))
Tags: Тернопольщина, Тернопілля, замок, панорама
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments