m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Сатанів. Міські ворота. Анонс/Наследие. Сатанов. Городские ворота. Анонс.Ренесансні міські ворота Сатанова - частина фортифікаційної системи середньовічного міста. Захищали південний в'їзд до Сатанова. Ворота були закладені в XV в. на місці злиття р. Збруч з безіменним струмком. У XVI ст. перебудовані і увійшли в загальну систему оборонних стін міста, з'єднавшись з замком.
----------
Ренессансные городские ворота Сатанова - часть фортификационной системы средневекового города. Защищали южный въезд в Сатанов. Ворота были заложены в XV в. на месте слияния р. Збруч с безымянным ручьем. В XVI в. перестроены и вошли в общую систему оборонительных стен города, соединившись с замком.


У 1724 році А. Синявський відновив пошкоджені ворота, налаштувавши зубчастий декоративний парапет на білокам'яних консолях. Товщина стін кам'яної квадратної в плані споруди сягає 2,2 м. Стіни мають бійниці з розширюпанням в обидва боки щоками. Збереглися залишки білокам'яного декору в бароковому стилі.
----------
В 1724 г. А. Сенявский восстановил поврежденные ворота, надстроив зубчатый декоративный парапет на белокаменных консолях. Толщина стен каменного квадратного в плане сооружения достигает 2,2 м. Стены имеют бойницы с расширяющимися в обе стороны щеками. Сохранились остатки белокаменного декора в барочном стиле.


Tags: Хмельниччина, Хмільниччина, башня, вежа
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments