m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Коропець. Палац Бадені. Анонс/Наследие. Коропец. Дворец Бадени. Анонс.Елегантний палац графської родини Бадені побудований в Коропці на поч. XIX ст. Спочатку був виконаний в класичному стилі. У 1906 р граф С. Бадені перебудував старий палац в стилі віденського ренесансу. Фасад будинку прикрашений трьома ризалітами і портиками. Середня частина палацу на першому поверсі була декорована фресками. Фронтон прикрашений декоративним рельєфом.
----------
Элегантный дворец графской семьи Бадени построен в Коропце в нач. XIX в. Изначально был выполнен в классическом стиле. В 1906 г. граф С. Бадени перестроил старый дворец в стиле венского ренессанса. Фасад дома украшен тремя ризалитами и портиками. Средняя часть дворца на первом этаже была декорирована фресками. Фронтон украшен декоративным рельефом.У центральній частині палацу був вестибюль, а з боку саду - великий зал для балів. З трьох сторін вестибюль оточувала галерея, від якої спускалася дубова парадні сходи. У залі був камін з чорного мармуру. Верхня частина стін була покрита трьома рядами портретів польських королів. Зліва від королівського залу була їдальня, а за нею - бібліотека. У бальному залі стояв мармуровий стіл з різьбою в стилі Людовика XVI.
----------
В центральной части дворца был вестибюль, а со стороны сада - большой зал для балов. С трех сторон вестибюль окружала галерея, от которой спускалась дубовая парадная лестница. В зале был камин из черного мрамора. Верхняя часть стен была покрыта тремя рядами портретов польских королей. Слева от королевского зала находилась столовая, а за ней - библиотека. В бальном зале стоял мраморный стол с резьбой в стиле Людовика XVI.Палац оточував ландшафтний парк. У роки Першої світової війни палац був пошкоджений, але Бадені встигли відновити його до Другої світової війни.
----------
Дворец окружал ландшафтный парк. В годы Первой мировой войны дворец был поврежден, но Бадени успели восстановить его до Второй мировой войны.Зараз палац перебувати в аварійному стані, на його території розташовується Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.
----------
Сейчас дворец находиться в аварийном состоянии, на его территории располагается Коропецкий областной лицей-интернат с усиленной военно-физической подготовкой.


ну как то так =))
Tags: Тернопольщина, Тернопілля, дворец, палац
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments