m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Наследие. Соседи. Беларусь. Лошицкая усадьба. Часть 3/Спадщина. Білорусь. Лошицька садиба.Частина 3.

Кімната Ядвіги оформлена в східному стилі. Як відомо, дівчина любила мистецтво Сходу. Збереглося навіть фото, на якому вона в японському кімоно.
----------
Комната Ядвиги оформлена в восточном стиле. Как известно, девушка любила искусство Востока. Сохранилось даже фото, на котором она в японском кимоно.- Ця шафа - кінця XIX століття. Її знайшли далеко за межами Білорусі. Спочатку ми отримали фотографії, показали їх мистецтвознавцям. І ось шафа - частина нашої експозиції, - каже Петро Хотько.
-----------
— Этот шкаф — конца XIX века. Его нашли далеко за пределами Беларуси. Вначале мы получили фотографии, показали их искусствоведам. И вот шкаф — часть нашей экспозиции, — говорит Петр Хотько.

Шпалери реставратори малювали вручну. Виконати індивідуальне замовлення для однієї лише кімнати не взялася б жодна шпалерного фабрика.
----------
Обои реставраторы рисовали вручную. Выполнить индивидуальный заказ для одной лишь комнаты не взялась бы ни одна обойная фабрика.Навпроти - кабінет Євстафія Любанського, прикраса якого - гарний кахельну камін, виготовлений в XIX столітті в Ризі за німецькими зразками.
----------
Напротив — кабинет Евстафия Любанского, украшение которого — красивейший кафельный камин, изготовленный в XIX веке в Риге по немецким образцам.У шафі - найповніше зібрання з 86 томів енциклопедичного словника Брокгауза і Ефрона. У власників садиби була своя бібліотека.
----------
В шкафу — полное собрание из 86 томов энциклопедического словаря Брокгауза и Ефрона. У владельцев усадьбы была своя библиотека.

Коридор.

На другий поверх ведуть оригінальні дерев'яні сходи/На второй этаж ведет оригинальная деревянная лестница.

На горищі облаштований виставковий зал/На чердаке обустроен выставочный зал.

Як використовувалися приміщення другого поверху в кінці XIX-початку XX століття, екскурсоводові сказати важко. У порівнянні з іншими ці кімнати виглядають простовато. До відкриття садиби тут розвісять різні фотографії.
----------
Как использовались помещения второго этажа в конце XIX—начале XX века, экскурсоводы сказать затрудняются. По сравнению с остальными эти комнаты выглядят простовато. До открытия усадьбы здесь развесят различные фотографии.На стінах і стелі дбайливо збережені фрагменти розпису різних років.
----------
На стенах и потолке бережно сохранены фрагменты росписи разных лет.У підвалі садиби має відкритися кафе на 30 місць.
----------
В подвале усадьбы должно открыться кафе на 30 мест.Позитивний факт: після десятиліть забуття в Мінську відроджуються старовинні садиби. За кілька років комерційний забудовник відновив колишній маєток Ваньковичів на вулиці Філімонова, перетворивши його в ресторан-клуб. Лошицький садиба не стане черговим розважальним закладом, і все ж гроші тут планують заробляти не тільки на продажу вхідних квитків.
----------
Позитивный факт: после десятилетий забвения в Минске возрождаются старинные усадьбы. За несколько лет коммерческий застройщик восстановил бывшее поместье Ваньковичей на улице Филимонова, превратив его в ресторан-клуб. Лошицкая усадьба не станет очередным увеселительным заведением, и все же деньги здесь планируют зарабатывать не только на продаже входных билетов.- Збираємося проводити виставки на комерційній основі, музичні вечори та бали, урочисті реєстрації шлюбів, надавати приміщення для фотосесій, - ділиться планами Петро Хотько. - Орієнтовно огляд експозиції буде коштувати 50 тис. рублів. Екскурсійне обслуговування - за додаткову плату.
----------
— Собираемся проводить выставки на коммерческой основе, музыкальные вечера и балы, торжественные регистрации браков, предоставлять помещения для фотосессий, — делится планами Петр Хотько. — Ориентировочно осмотр экспозиции будет стоить 50 тыс. рублей. Экскурсионное обслуживание — за дополнительную плату.

Ось така вона, відновлена Спадщина/Вот такое оно, восстановленное Наследие.
ну как то так =))
Tags: Беларусь, садиба, усадьба
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments