m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Рогачі. Садиба Корницькихх.

Підтримайте проект своїми лайками, поширенням та благодійною грошовою підтримкою. Дякуємо всім Вам за те що Ви з нами!

нагадуємо, там де це можливо, по кліку дивимось великі картинки ...У селі Рогачі маєток Корницьких розташован далеко від основних транспортних туристичних шляхів, на кордоні Вінницької та Житомирської областей. Однак чудовий класичний палац Карницького привертає увагу туристів і змушує пройти шлях до такої чарівною пам'ятки, не дивлячись на те, що необхідно подолати близько 10 кілометрів, які відділяють село від районного центру Ружин.
До села Рогачі можна доїхати з автостанції міста Житомир, тільки слід врахувати, що автобус ходить досить рідко, тому краще заздалегідь ознайомитися з розкладом.

Корницькі володіли землями з 19 століття, після того як багатий поляк Вєнчислав Корницький придбав село у генерала Любовицкого і весь цей час в їх володіннях був досить скромний двір, поки в 1908 році господар маєтку не вирішив запросити відомого київського архітектора Кароля Іваницького.

обійдемо будинок праворуч


З того часу було вирішено звести пишну родову резиденцію, яка б слуговала родовим гніздом і місцем для прийому гостей. Для майбутнього палацу Корницький виділив досить велику суму грошей, і ці кошти виправдали себе. Архітектором Іваницьким було дійсно зведена чудова палацова будівля.

Зайдемо в будівлю
Входячи в парадний в'їзд, перед гостем відкривалася чудова каштанова алея, яка закінчувалася вишуканим палацом з портиком, що спирається на шість колонних конструкцій коринфського ордена. На фронтоні було зображено фамільний герб Корницьких.
Усередині палацової будівлі розташовувався вестибюль, в якому знаходилися дванадцять картин із зображеннями коней.З боку саду можна було потрапити в Зелений салон, в якому господар зберігав табакерки, серед яких знаходилися унікальні екземпляри з золота і діамантів. Дуже багато була прибрана їдальня, зі стелі якої спускалася шикарна і дорога люстра. Стіни палацових кімнат прикрашали східні килими.У роки революції та війн всю пишноту і багатство було знищено. Дуже мало деталей збереглося до сьогоднішніх днів. В їдальні можна побачити голови міфічних героїв.До 1995 року в резиденції Корницьких діяла місцева школа, але з часом палац почав руйнуватися. Радує той факт, що все-таки не дали загинути такому архітектурному шедевру і потихеньку ведуться відновлювальні роботи.ось так, ледве помітно видно садиба з дороги


І на останок, погляд з небес
ще раз сімейний герб і алея

джерело - http://castle-ua.com/zhitomerskaya-oblast/105-dvorets-karnitskikhЯкщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка.

Княпаємо сюди ===> Посилання для надання фінансової допомоги на підтримку нашого проекту: на експедиції і існування блогу та файлосховища.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”.Технічні партнери проекту:
авторизований роздрібний магазин DJI - dji-kyiv.com


найпрофесійніший сервис DJI в Україні


та


хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів.
ну як то так =))
Tags: Житомирщина, дворец, имение, лепка, маєток, палац, руина, руїна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments

Recent Posts from This Journal