m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Сокирниця. Церква св. Миколи. Панорама/Наследие. Сокирница. Церковь св. Николая. Анонс


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/20. SOKIRNITSA/IMG_1727_middle.png

Дубові зруби храму вкриті високими дахами. Більший зруб ділиться на наву і бабинець. Вежу увінчує чотирисхилий шатор з високим шпилем і чотирма фіалами по кутах. На головному фасаді – закритий ґанок з трикутними прорізами вікон і вхідним порталом. Одвірок бабинця декоровано різьбленням. Іконостас зроблено в 1748 р.
Згідно з версією реставраторів, сокирницьку церкву збудовано в селі Шашвар на початку XVII ст. В 1770 р. після перенесення в Сокирницю, церкву перебудовують і встановлюють вежу над бабинцем. Того ж року збудували високу каркасну дзвіницю.
----------
Дубовые срубы храма покрыты высокими крышами. Большой сруб делится на неф и бабинец. Башню венчает четырехскатный шатор с высоким шпилем и четырьмя фиалами по углам. На главном фасаде - закрытое крыльцо с треугольными прорезями окон и входным порталом. Косяк бабинца декорирован резьбой. Иконостас сделан в 1748 году.
Согласно версии реставраторов, Сокирницкая церковь построена в селе Шашвар в начале XVII в. В 1770 году после переноса в Сокирницу, церковь перестраивают и устанавливают башню над притвором. В том же году построили высокую каркасную колокольню.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/20. SOKIRNITSA/Sokitnitsa_in_middle.pngSokirnitsa. Nicholas the Wonderworker Church

Джерело/источник - http://www.transcarpathiatour.com.ua/ru/Деревяні_церкви_Хустського_району
ну как то так =))
Tags: Закарпаття, Закарпатье, анонс, деревяна церква, деревянная церковь, панорама
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments