m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Київ. Іонинський монастир. Панорама+/Наследие. Киев. Свято-Троицкий Ионинский монастырь.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2010-13/2013/IONINSKY/IMG_4170_middle.png

Є чимало місць на землі для прослави Господа, Пресвятої Богородиці та святих угодників Божих. Серед них осяяна світлом промислу Божого історія Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря.
Розташована обитель в древній частині Києва на височини. З пагорбів відкривається вид на широкий розлив Дніпра і йдуть за горизонт чернігівські ліси. Існує переказ, що тут побував перший просвітитель Русі апостол Андрій Первозванний. Тут же онук святого Володимира великий князь Всеволод Ярославович в 1071 році спорудив церкву в ім'я архістратига Михаїла, а вище, на верхівці найвищої в Києві гори, побудував свій княжий «Червоний Двір». Біля нього князь любив влаштовувати полювання на диких звірів, звідки і отримала назву вся ця місцевість - Звіринець.
----------
Есть немало мест на земле для прославления Господа, Пресвятой Богородицы и святых угодников Божиих. Среди них озарена светом промысла Божия история Киевского Свято-Троицкого Ионинского монастыря.
Расположена обитель в древней части Киева на возвышенности. С холмов открывается вид на широкий разлив Днепра и уходящие за горизонт черниговские леса. Существует предание, что здесь побывал первый просветитель Руси апостол Андрей Первозванный. Здесь же внук святого Владимира великий князь Всеволод Ярославович в 1071 году соорудил церковь во имя архистратига Михаила, а выше, на макушке самой высокой в Киеве горы, построил свой княжий «Красный Двор». Возле него князь любил устраивать охоту на диких зверей, откуда и получила название вся эта местность — Зверинец.переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2010-13/2013/IONINSKY/IMG_4160_4166_middle.pngKiev. Holy Trinity Monastery


джерело/источник - http://iona.kiev.ua/monastery.php


ну как то так =))
Tags: Киев, монастир, монастырь, церква, церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment