m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Торунь. дерев'яна церква/Наследие. Торунь. Церковь Введения Пресвятой Богородицы. Анонс.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/27.%20TORUN%27/9Y5B1587_9Y5B1592_middle.png

У міжгірському селі Торунь зберігся пам'ятник сакрального дерев'яного зодчества - церква Введення Пресвятої Богородиці, 1809 року.
Торунський церква Введення Пресвятої Богородиці, побудована з ялини, настільки схожа на прислопська церква, звичайно, не повторюючи її, що напрошується думка про спільні авторів обох храмів. Тризрубна споруда має високу вежу з бароковим завершенням, чудовий ганок з різьбленими стовпчиками, різьблений карниз і вінці зрубів, профільовані у формі «Качурів». Це декоративне багатство доповнюється в інтер'єрі профільованим проходом між бабинцем і нефом, різьбленням іконостасу та інших предметів.
----------
В межгорском селе Торунь сохранился памятник сакрального деревянног зодчества — церковь Введения Пресвятой Богородицы, 1809 г.
Торунская церковь Введения Пресвятой Богородицы, построенная из ели, настолько похожа на прислопскую церковь, конечно, не повторяя ее, что напрашивается мысль о совместных авторов обоих храмов. Трехсрубное сооружение имеет высокую башню с барочным завершением, чудесное крыльцо с резными столбиками, резной карниз и венцы срубов, профилированные в форме «качуров». Это декоративное богатство дополняется в интерьере профилированным проходом между бабинцем и нефом, резьбой иконостаса и других предметов.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/27.%20TORUN%27/9Y5B1656_middle.png

джерело/источник -http://www.karpatinfo.net.ua/ukraina-zakarpate-mezhgorskiy-rayon-torun/derevyannaya-cerkov-vvedeniya-presvyatoy-bogorodicy-1809-g


ну как то так =))
Tags: Закарпатье, деревяна церква, деревянная церковь, иконостас
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment