m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Гукливий. Церква Св'ятого духа/Наследие. Гукливый. Церковь Святого Духа. Анонс.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/32.%20GUKLIVE/9Y5B1870_9Y5B1873_middle.png

Село Гукливий, Воловецького району було засновано в 1588 році і розташоване на висоті 558 м.н.р.м. Засноване було вихідцями з Галичини. Безумовно, візитною карткою села є старий дерев'яний храм - Церкву Святого Духа (Святодухівська церква) вісімнадцятого століття.
Побудована вона була з дерева ялиці на фундаменті з «рінчі» (річковий похилий камінь). Шедевр верховинського дерев'яного зодчества. Причому ця церква найстаріша на воловетчіне. Хочу особливо відзначити її красу, архітектурний стиль і місце, де вона встановлена. Ця церква, без перебільшення, увійде в першу п'ятірку.
------------
Село Гукливый, Воловецкого района было основано в 1588 году и расположено на высоте 558 м.н.у.м. Основано было выходцами из Галичины. Безусловно, визитной карточкой села является старый деревянный храм – Церковь Святого Духа (Святодуховская церковь) 18-ого века постройки.
Построена она была из дерева пихты на фундаменте из «ринчи» (речной покатый камень). Шедевр верховинского деревянного зодчества. Причем эта церковь самая старая на воловетчине. Хочу особо отметить ее красоту, архитектурный стиль и место, где она установлена. Эта церковь, без преувеличения, войдет в первую пятерку.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2015/ZAKARPATTYA/32.%20GUKLIVE/9Y5B1791_middle.png

джерело/источник - http://www.tour.uzhgorod.ua/transcarpathia/gukliviy-church/ну как то так =))
Tags: Закарпатье, деревяна церква, деревянная церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments