m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Белз. Монастир сестер-домініканок/Наследие. Белз. Монастирь сестер-доминиканок. Анонс.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2014/BELZ/kostel/IMG_7457_middle.jpg

Поруч із руінами монастиря отців-домініканів розташовано монастир сестер-домініканок, який був заснований 1635 року віленською каштеляновою Софією Ходкевич. Перші споруди були зведені за міським валом на Люблинському передмісті.
----------
Рядом с руиной монастыря отцов-доминиканцев расположен монастырь сестер-доминиканок, который был основан в 1635 году Виленской каштеляншей Софией Ходкевич. Первые сооружения были возведены за городским валом на Люблинском пригороде.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2014/BELZ/kostel/IMG_7455_middle.jpg


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2014/BELZ/kostel/IMG_7454_middle.jpg

Після реформи австрійського цісаря Йосифа наприкінці ХVІІІ ст. монастир ліквідували як такий, що не приносив суспільної користі. Греко-католицька громада адаптувала костел монастиря під церкву, а приміщення монастиря використовували як суд, школу, архів та для єдиної у місті християнська крамниця. В 2014 році монастир був у руїні, крім костелу, який починали приводити в порядок.
----------
После реформы австрийского императора Иосифа в конце XVIII века. монастырь ликвидировали как таковой, что не приносил общественной пользы. Греко-католическая община адаптировала костел монастыря под церковь, а помещения монастыря использовали как суд, школу, архив и для единственной в городе христианской лавки. В 2014 году монастырь был в руине, кроме костела, который начинали приводить в порядок.


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2014/BELZ/kostel/IMG_7453_middle.jpg


переросток - https://www.4sync.com/web/get/MadMax_UA/2014/BELZ/kostel/IMG_7452_middle.jpgджерело/источник - http://galinfo.com.ua/articles/litopysnyy_belz_u_tini_lvova_fotoreportazh_145012.html


ну как то так =))
Tags: Львовщина, Львівіщина, костел, монастырь, руина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments