Плотненько разместившись в шести автомобилях наша братия двину в Шевченковский Гай к деревянной церкви святого Николая.
Из Википедии:
Коли у 1920-х роках громада села Кривка після побудови нової церкви вирішила розібрати стару (1761 р.) дерев'яну церкву Св. Миколая з трьома стрункими мальовничими вежами, український мистецтвознавець та дослідник стародавнього українського мистецтва Михайло Драган зумів переконати селян у тому, щоб вони стрималися із її розбиранням. Завдяки наступним клопотанням на кошти митрополита Андрея Шептицького в 1930 році церкву під наглядом та керівництвом М. Драгана було розібрано, перевезено й зібрано у Львові як церкву для потреб монастиря оо. Студитів. Так була врятована ця перлина бойківської церковної архітектури, якій судилося дати початок сучасному Музеєві народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" і стати в майбутньому його окрасою.
Собственно, рукоположение я не снимал, так как церковь масюпусенькая, народу набилось - как сельдей в бочку.
Снимки внутри делал уже опосля действа во время Первого благословения новоявленного священника
рукоположение производил - "...Владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії...", на фотографии он слева
По окончании службы и обряда рукоположения все присутствующие (а их окромя наших шести машин набилось в целый Пазик) отправились на свяченый завтрак в Греко-католическую церковь Покрова Божией Матери (первоначально римско-католический костел Божией Матери Ostrabrama).
в церкви полным ходом идет ремонт
После трапезы Владика Венедикт откланялся и убыл по своим делам
На этом утро первого дня было торжественно закрыто =))
Вечером я выбрался на пару часов в город - в следующем пуле фотки вечера первого дня.