m_a_d_m_a_x (m_a_d_m_a_x) wrote,
m_a_d_m_a_x
m_a_d_m_a_x

Спадщина. Комарно. Михайлівська церква/Наследие. Комарно. Михайловская церковь.

нагадую, там де це можливо, по кліку дивимося великі картинки .../напоминаю, там где это возможно, по клику смотрим большие картинки...

Церква і дзвіниця були зведені в 1754 році.
----------
Церковь и колокольня были возведены в 1754 году.За свою історію храм неодноразово реставрувався (кінець XIX ст., 1920-і, 1970-і і 2000-і роки), добудовувалися і розбиралися прибудови, але зараз церква має свій первісний вигляд.
----------
За свою историю храм неоднократно реставрировался (конец XIX в., 1920-е, 1970-е и 2000-е годы), достраивались и разбирались пристройки, но сейчас церковь имеет свой первоначальный вид.Більш цікавою і дуже нетиповою є справжня історія церкви. Всім відомо, що на реставрацію таких архітектурних пам'яток держава коштів практично не виділяє, тому жителів Комарно інакше, як зразком для наслідування, назвати важко. А ще якщо врахувати, що за реставрацію храму спільно взялися греко-католицька і православна громади, то здивуванню немає меж.
----------
Более интересной и очень нетипичной является настоящая история церкви. Всем известно, что на реставрацию таких архитектурных достопримечательностей государство средств практически не выделяет, поэтому жителей Комарно иначе, как образцом для подражания, назвать трудно. А еще если учесть, что за реставрацию храма совместно взялись греко-католическая и православная общины, то удивлению нет предела.Всі роботи по відновленню проводились на кошти місцевих жителів, і лише в минулому році прийшла допомога від держави в розмірі 5000 гривень.
----------
Все работы по восстановлению проводились на средства местных жителей, и лишь в прошлом году пришла помощь от государства в размере 5000 гривен.

Таку активність по збереженню храму можна було б легко зрозуміти, якщо б не було де проводити богослужіння. Але поряд з дерев'яною стоїть велика кам'яна церква, теж Михайлівська, збудована в 1910 році.
----------
Такую активность по сохранению храма можно было бы легко понять, если бы не было где проводить богослужения. Но рядом с деревянной стоит большая каменная церковь, тоже Михайловская, построенная в 1910 году.А якщо ще врахувати, що до підбору матеріалів та майстрів громада підійшла дуже скрупульозно, то це варто глибокої поваги.
----------
А если еще учесть, что к подбору материалов и мастеров община подошла очень скрупулезно, то это стоит глубокого уважения.

Зовнішній вигляд храму і дзвіниці вже є прекрасним, а внутрішнє оздоблення церкви ще чекає своєї черги.
---------
Внешний вид храма и колокольни уже является прекрасным, а внутреннее убранство церкви еще ждет своей очереди.Вимагає відновлювальних робіт іконостас, старі ікони з якого зараз перебувають у Львівському музеї народної архітектури та побуту. Зараз же встановлені нові образи. До речі, зверніть увагу на одяг на іконах. На стінах все ще можна побачити старі розписи, які знаходяться далеко не в кращому стані...
----------
Требует восстановительных работ иконостас, старые иконы из которого сейчас находятся во Львовском музее народной архитектуры и быта. Сейчас же установлены новые образы. Кстати, обратите внимание на одежду на иконах. На стенах все еще можно увидеть старые росписи, которые находятся далеко не в лучшем состоянии...... але віриться, що внутрішній інтер'єр церкви, в недалекому майбутньому, також буде мати вигляд гідний цієї пам'ятки.
----------
... но верится, что внутренний интерьер церкви, в недалеком будущем, также будет иметь вид достойный этой достопримечательности.

и на останок/и на последок


текст взят у http://ukrainaincognita.com/khramy/komarno-mykhailivska-tserkva-1754-r

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Моя карта Приватбанку (5363 5426 0205 1337). Для підтримки друзями з поза меж України, доларова карта (5168 7423 3624 9143).

Дякую всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Пам'ятки Архітектури. Спадщина".
—————
Если Вы имеете желание, и самое главное имеете на это возможность, то можете присоединиться к финансированию проекта. Нам очень приятна и дорога Ваша поддержка. Моя карта Приватбанка (5363 5426 0205 1337). Для поддержки друзьями из за пределов Украины, долларовая карта (5168 7423 3624 9143).

Спасибо всем не равнодушным к нашему Архитектурному наследию и нашему проекту "Украинские Памятки Архитектуры. Наследие".
ну как то так =)
Tags: #39;яна архітектура, #39;яна дзвіниця, Львовщина, Львівщина, дерев&, дерев'яна церква, деревянная архитектура, деревянная звонница, деревянная церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments